Find Medlemmer

Approved
Kent Kjærgaard
Webadministrator
By: ikast
E-mail Address: kkj@nmtrikotage.dk
Phone Number: +4560772177
Rolle: administrator
Approved
Iris Milter
pensionist
By: Herning
E-mail Address: harrymilter@hotmail.com
Phone Number: 21942845
Rolle: subscriber
Approved
John Hansen
Efterlønner
E-mail Address: john.hansen@fasttvnet.dk
Phone Number: 30709820
Rolle: customer
Approved
Niels C. Trøstrup
Virksomhedsindehaver
By: Ikast
E-mail Address: ntagentur@gmail.com
Phone Number: 97250430
Rolle: customer
Approved
Bent Mikkelsen
Direktør
E-mail Address: bm@nmtrikotage.dk
Phone Number: 25141046
Rolle: admin
Approved
Jonna nytoft Lindberg
Faglærer/konsulent
By: Sunds
E-mail Address: jnl@via.dk
Phone Number: 20654615
Rolle: subscriber
Approved
Villy Sørensen
Symaskine mekaniker pensionist ( arbejde Ca 15 timer om ugen)
By: Ikast
E-mail Address: villy@mvb.net
Phone Number: 20207477
Rolle: customer
Approved
Morten La Cour
Designer
By: Herning
E-mail Address: mortenlacour@yahoo.com
Phone Number: 60688937
Rolle: customer
Approved
Henning Hansen
Bogholder
By: Ikast
E-mail Address: uhhansen@hotmail.dk
Phone Number: 40982108
Rolle: customer
Approved
Herning Special Væveri AS Pind
Fabrikant
By: herning
E-mail Address: pind@hsv.dk
Phone Number: 23844747
Rolle: customer
Approved
Tove Margarith Tvedegaard
Tidl. Butiksejer
By: Esbjerg
E-mail Address: tovemt@esenet.dk
Phone Number: 24855834
Rolle: alm-medlemskab
Approved
Jørgen Nielsen
tidl. Produktionschef
By: Herning
Phone Number: 40404508
Rolle: customer
Approved
Dieter Jeromin
Direktør
By: Herning
E-mail Address: dieter@d-jeromin.eu
Phone Number: 97129711
Rolle: customer
Approved
Sonny Østergaard
CEO
By: Ikast
E-mail Address: sonny@sontexdk.dk
Phone Number: 25326655
Rolle: firma
Approved
Alex Pedersen
Ingeniør
By: Herning
E-mail Address: apratio@get2net.dk
Phone Number: 25713545
Rolle: customer
Approved
Peder Mørup
Værkfører
By: Ikast
E-mail Address: Peder_akm@hotmail.com
Phone Number: 20216444
Rolle: customer
Approved
Torben Sørensen
E-mail Address: torben@tinx.dk
Rolle: administrator
Approved
Anette Drøjdahl Lomholt
Pensioneret konsulent (akademiingeniør, kemi)
By: Bagsværd
E-mail Address: aslomholt@dukamail.dk
Phone Number: 23723302
Rolle: customer
Approved
Lene Olsen
Pattern Designer og virksomhedsejer
By: Roslev
E-mail Address: lene@olsn.dk
Phone Number: 60126494
Rolle: customer
Approved
Annette Qvistgaard
Studerende Oplevelsesdesign Aalborg Universitet
By: Thisted
E-mail Address: aqvist16@student.aau.dk
Phone Number: 26362347
Rolle: customer
Approved
Thomas Østergaard
Lektor
By: Aarhus
E-mail Address: thos@via.dk
Phone Number: 30628670
Rolle: subscriber
Approved
Jørna Fogh Hjuler
Fabrikant
By: Ikast
E-mail Address: Hjuler@mvb.net
Phone Number: 97155242
Rolle: customer
Approved
Anne Kirstine Sigersted
farveriassistent
By: Årup
E-mail Address: info@2ien.dk
Phone Number: 29210644
Rolle: customer
Approved
Jette Hansen
Efterlønner
By: Ikast
E-mail Address: jette@mejer-hansen.dk
Phone Number: 20935894
Rolle: customer
Jump to page:
1 2 3 4 5