Find Medlemmer

Approved
Theresa Holm
Elev
By: Bjerringbro
E-mail Address: th.theresaholm@gmail.com
Phone Number: 26828782
Rolle: um_member
Approved
Nikolaj Als
Social Media konsulent og beklædningshåndværker
By: Risskov
E-mail Address: nikolajals@live.dk
Phone Number: 30202663
Rolle: um_member
Approved
Rune Squindo
Studerende
By: Brædstrup
E-mail Address: Runesquindo3@gmail.com
Phone Number: 41664177
Rolle: um_member
Approved
Jan Møller
Kvalitets- og miljøchef
By: Herning
E-mail Address: jan.moeller@post.tele.dk
Phone Number: 23715116
Rolle: administrator
Approved
Peter Mouritsen
Værkfører
By: Herning
E-mail Address: phm@youmail.dk
Phone Number: 60899901
Rolle: subscriber
Approved
Søren Tvedegaard
Konsulent
By: Esbjerg
E-mail Address: tvedegaard@esenet.dk
Phone Number: 40314761
Rolle: customer
Approved
Jonna nytoft Lindberg
Faglærer/konsulent
By: Sunds
E-mail Address: jnl@via.dk
Phone Number: 20654615
Rolle: subscriber
Approved
Bent Mikkelsen
Direktør
E-mail Address: bm@nmtrikotage.dk
Phone Number: 25141046
Rolle: administrator
Approved
John Hansen
Efterlønner
E-mail Address: john.hansen@fasttvnet.dk
Phone Number: 30709820
Rolle: customer
Approved
Sune Granild
Efterlønsmodtager
By: Højbjerg
E-mail Address: granild@stofanet.dk
Phone Number: 23487757
Rolle: customer
Approved
Herning Special Væveri AS Pind
Fabrikant
By: herning
E-mail Address: pind@hsv.dk
Phone Number: 23844747
Rolle: customer
Approved
Jørgen Nielsen
tidl. Produktionschef
By: Herning
Phone Number: 40404508
Rolle: customer
Approved
Sonny Østergaard
CEO
By: Ikast
E-mail Address: sonny@sontexdk.dk
Phone Number: 25326655
Rolle: customer
Approved
Alex Pedersen
Ingeniør
By: Herning
E-mail Address: apratio@get2net.dk
Phone Number: 25713545
Rolle: customer
Approved
Anette Drøjdahl Lomholt
Pensioneret konsulent (akademiingeniør, kemi)
By: Bagsværd
E-mail Address: aslomholt@dukamail.dk
Phone Number: 23723302
Rolle: customer
Approved
Lene Olsen
Pattern Designer og virksomhedsejer
By: Roslev
E-mail Address: lene@olsn.dk
Phone Number: 60126494
Rolle: customer
Approved
Annette Qvistgaard
Studerende Oplevelsesdesign Aalborg Universitet
By: Thisted
E-mail Address: aqvist16@student.aau.dk
Phone Number: 26362347
Rolle: customer
Approved
Thomas Østergaard
Lektor
By: Aarhus
E-mail Address: thos@via.dk
Phone Number: 30628670
Rolle: subscriber
Approved
Jørna Fogh Hjuler
Fabrikant
By: Ikast
E-mail Address: Hjuler@mvb.net
Phone Number: 97155242
Rolle: customer
Approved
Anne Kirstine Sigersted
farveriassistent
By: Årup
E-mail Address: info@2ien.dk
Phone Number: 29210644
Rolle: customer
Approved
Henriette Smed
Iværksætter i Sylab, og fuldtidsansat ved CD Company
By: Ikast
Phone Number: 20632498
Rolle: customer
Approved
Michael Skov
boss
By: herning
E-mail Address: michael@skovtex.dk
Phone Number: 96261552
Rolle: customer
Approved
Dansk Mode & Textil
Brancheorganisation
By: Herning
E-mail Address: info@dmogt.dk
Phone Number: 97117200
Rolle: customer
Approved
Lise Hoberg
Adjunkt
By: Herning
E-mail Address: likh@via.dk
Phone Number: 27474039
Rolle: customer
Jump to page:
1 2 3 4 5