Find Medlemmer

Approved
Tove Rossmeissl
Underviser
City: Højbjerg
E-mail Address: 2verossm@gmail.dk
Phone Number: 40320048
Approved
Herning Special Væveri AS Pind
Fabrikant
City: herning
E-mail Address: pind@hsv.dk
Phone Number: 23844747
Role: customer
Approved
Jørgen Nielsen
tidl. Produktionschef
City: Herning
Phone Number: 40404508
Role: customer
Approved
Dieter Jeromin
Direktør
City: Herning
E-mail Address: dieter@d-jeromin.eu
Phone Number: 97129711
Role: customer
Approved
Sonny Østergaard
CEO
City: Ikast
E-mail Address: sonny@sontexdk.dk
Phone Number: 25326655
Role: customer
Approved
Alex Pedersen
Ingeniør
City: Herning
E-mail Address: apratio@get2net.dk
Phone Number: 25713545
Role: customer
Approved
Peder Mørup
Værkfører
City: Ikast
E-mail Address: Peder_akm@hotmail.com
Phone Number: 20216444
Role: customer
Approved
Anette Drøjdahl Lomholt
Pensioneret konsulent (akademiingeniør, kemi)
City: Bagsværd
E-mail Address: aslomholt@dukamail.dk
Phone Number: 23723302
Role: customer
Approved
Lene Olsen
Pattern Designer og virksomhedsejer
City: Roslev
E-mail Address: lene@olsn.dk
Phone Number: 60126494
Role: customer
Approved
Annette Qvistgaard
Studerende Oplevelsesdesign Aalborg Universitet
City: Thisted
E-mail Address: aqvist16@student.aau.dk
Phone Number: 26362347
Role: customer
Approved
Thomas Østergaard
Lektor
City: Aarhus
E-mail Address: thos@via.dk
Phone Number: 30628670
Role: subscriber
Approved
Jørna Fogh Hjuler
Fabrikant
City: Ikast
E-mail Address: Hjuler@mvb.net
Phone Number: 97155242
Role: customer
Approved
Anne Kirstine Sigersted
farveriassistent
City: Årup
E-mail Address: info@2ien.dk
Phone Number: 29210644
Role: customer
Approved
Jette Hansen
Efterlønner
City: Ikast
E-mail Address: jette@mejer-hansen.dk
Phone Number: 20935894
Role: customer
Approved
Henriette Smed
Iværksætter i Sylab, og fuldtidsansat ved CD Company
City: Ikast
Phone Number: 20632498
Role: customer
Approved
Michael Skov
boss
City: herning
E-mail Address: michael@skovtex.dk
Phone Number: 96261552
Role: customer
Approved
Dansk Mode & Textil
Brancheorganisation
City: Herning
E-mail Address: info@dmogt.dk
Phone Number: 97117200
Role: customer
Approved
Lise Hoberg
Adjunkt
City: Herning
E-mail Address: likh@via.dk
Phone Number: 27474039
Role: customer
Approved
Henk Henk
sdfsddsds
City: dofjsldjfl
E-mail Address: jawi@c1oramn.com
Phone Number: 12345678
Role: subscriber
Approved
Klaus Frische
Diplomingeniør
City: Hvidovre
E-mail Address: kgfrische@mail.tele.dk
Phone Number: 36788235
Role: customer
Approved
Birgitte Nielsen
Role: um_alm-medlemskab
Approved
Anne Boesig
Studerende
City: Århus
E-mail Address: anne_boesig@hotmail.com
Phone Number: 30538656
Role: subscriber
Approved
Lise Clemmensen
Studerende og iværksætter på Sylab
City: Ikast
Phone Number: 28152935
Role: customer
Approved
Aage Feddersen
Miljø- og Teknikchef
City: Herning
E-mail Address: aage.feddersen@gmail.com
Phone Number: 22220406
Role: customer
Jump to page:
1 2 3 4 5